Medewerkers

Hans Rietveld (directie)
T: 06 5329 1150                                 

E: hans@hansrietveldagrarischadvies.nl



Nelleke Rietveld 
T: 0183 351 000                                 
E: nelleke@hansrietveldagrarischadvies.nl




Bas Bassa (directie)
T: 06 4559 6067                                 
E: bas@hansrietveldagrarischadvies.nl



Rokus Lakerveld
T: 06 4559 4644                                 
E: rokus@hansrietveldagrarischadvies.nl



Maurice van den Hoven
T: 06 5393 6430                                 
E: maurice@hansrietveldagrarischadvies.nl



Bart Bassa
T: 06 8238 3273                                 
E: bart@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

 

Renate Visser

T: 06 5715 1071                                 
E: renate@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

 

Niels Bikker

T: 06 1284 8439                                 
E: niels@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

 

Hendrik Waaijenberg

T: 06 2381 4690                                 
E: hendrik@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

 

Marien van Laar

T: 06 3023 6814                                                                  

E: marien@hansrietveldagrarischadvies.nl

 

 

Aline Jochemsen

 

T: 06 3029 3092

E: aline@hansrietveldagrarischadvies.nl

 


Janneke den Besten (financiële administratie) 
T: 06 4559 4569                                 
E: janneke@hansrietveldagrarischadvies.nl


 

Technisch gebouwd door: designpro.nl | Optimalisatie door Z-IM.nl